Odpočinek a relaxace v jedinečných prostorech

Hotelu Malý Pivovar

nechte se hýčkat

MASÁŽE

Chcete si odpočinout po náročném týdnu a zregenerovat své tělo i mysl? Přijeďte a využijte širokou nabídkou procedur a masáží, díky kterým načerpáte novou energii a upevníte své zdraví.

Vyzkoušejte pivní lázně a prostor pro masáže ve dvou. Zakončete příjemný den dobrou večeří v Hotelové restauraci nebo osobité restauraci SKÁLA.

Naši profesionálové Vám nabízí: 

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž částečná (25 min.) 690 Kč
Klasická masáž celková (50 min.) 1.190 Kč

Tato masáž představuje systém masážních hmatů a pohybů, který má za cíl navodit celkové uvolnění. Masáž podporuje cirkulaci v povrchových žilách, lymfatických cévách, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Dochází k uvolnění masírovaného svalstva, povzbuzení krevního oběhu, můžeme však dosáhnout i zmírnění bolesti hlavy či vstřebávání otoků. Obecně je navozen pocit uvolnění a pozitivního naladění. Klasická masáž může být částečná či celková (ošetření celého těla).


MASÁŽ REFLEXNÍ VAZIVOVÁ

Masáž reflexní vazivová (25 min.) 750 Kč

Reflexně a změnou prokrvení ovlivňuje masáž i vzdálené orgány, které mohou být stimulovány nebo inhibovány. Masáž má i celkové účinky na organismus, které mohou být celkově zklidňující nebo stimulující. Odezva organismu přetrvává až 48 hodin. Masáž mívá dlouhodobé výsledky. 


KINESIOTAPING (TEJPOVÁNÍ)

Kinesiotaping (20 - 30 min.) 550 Kč

Kinesiotaping (tejpování) vytváří podporu a stabilitu kloubům, vazům a svalům. Tím pozitivně působí na krevní oběh a lymfatický tok. Podporuje hojení tkání, mírní bolest a urychluje regeneraci. Prostřednictvím tapu (tejpu) aplikovaného nad průběh svalu, jsme schopni podporovat sval při pohybu prakticky 24h denně. Ceněnou výhodou kinesio-tapu je šetrnost ke kůži a možnost pohodlné aplikace bez omezení po dobu několika dní. Souhrnně bychom mohli účinky kinesio-tapu (tejpování) definovat jako biomechanické, neurofyziologické, trofotropní.


BAŇKOVÁ MASÁŽ

Baňková masáž (25 min.) 690 Kč

Jedná se o starou čínskou techniku, při níž je na povrch kůže přiložena speciální baňka, ve které je vytvořen podtlak. Po přiložení baňky je kůže a povrchová vrstva svalů vtažena dovnitř baňky a takto probíhá masáž. Baňková masáž je jedinečná tím, že docílí intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom ošetření se může dostavit očekávaná úleva.


LYMFATICKÁ MASÁŽ 

Lymfatická masáž částečná (90 min.) 1.590 Kč
Lymfatická masáž celková (180 min.) 4.690 Kč

Lymfatické cévy odvádějí z tkání do cévního systému toxické látky, bakterie a odumřelé buňky. Lymfatická masáž napomáhá toku lymfy. Předchází jí stimulace hlavních lymfatických center na krku, v podpaží a tříslech, která napomáhá reflexnímu uvedení lymfy do pohybu. Tato masáž významně ovlivňuje regeneraci tkání hlavně po úrazech, u chronických infekcí, stimuluje imunitu a upravuje hormonální poruchy. 


PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ - LYMFOVEN

Přístrojová lymfatická masáž - Lymfoven (60 min.)
pro 1 osobu
950 Kč
Přístrojová lymfatická masáž - Lymfoven (60 min.)
pro 2 osoby současně
1.600 Kč

Přístrojová lymfatická masáž je moderní účinná terapie mízního systému, která je vyhledávaná pro své relaxační a kosmetické účinky.
Pomáhá celkové regeneraci organismu po úrazu, operaci či přetížení, detoxikaci organismu, zvýšení fyzické kondice a imunity organismu.
Je také ideální jako rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky končetin. Přístrojová lymfatická masáž slouží k rehabilitaci osob, které nadměrně zatěžují dolní končetiny.
Každé lymfodrenáži předchází otevření lymfatických uzlin. Na tuto procedůru je vhodné si přinést ponožky a pohodlné oblečení bez zipů.


MASÁŽ DĚTÍ

Masáž děti 3-15 let (25 min.) 650 Kč

Cílem této masáže je optimalizovat svalové napětí a posílit pohybový aparát dítěte. Masáž pomáhá zklidnit hyperaktivní děti a napomáhá vytváření vztahů matky a dítěte, protože jednodušší prvky masáže mohou rodiče používat i doma.


MASÁŽ TĚHOTNÝCH

Masáž těhotných (25 min.) 690 Kč

Masáž zahrnuje masáž dolních končetin vleže na zádech a masáž zad a šíje v sedě. Masáž končetin podporuje krevní oběh a cirkulaci lymfy a tím zmírňuje zadržování tekutin v těle. V těhotenství je nadměrně namáhána páteř a svalstvo zad a je vhodné uvolnit svalové napětí v oblasti krční a bederní páteře. Neprovádíme masáž bříška těhotné ženy, protože v tom vidíme určitá rizika.


 

MĚKKÉ TECHNIKY

Měkké techniky (25 min.) 690 Kč

Je to soustava specíálních hmatů používaných pro obnovu napětí v kůži a podkoží a pohyblivosti tkání (kůže, podkoží, fascie), jejichž uvolněním dochází ke zlepšení pohyblivosti páteře, kloubů a zároveň dojde k úlevě od bolesti. 

HOTEL MALÝ PIVOVAR ****

Klášter Hradiště nad Jizerou 22
294 15 Czech republic
(Mladá Boleslav, Turnov, Bakov nad Jizerou, Liberec)
objednávka služeb: +420 702 136 980
e-mail: recepce[mailto]hotelmalypivovar.cz

hotelová restaurace: + 420 702 136 979
e-mail: recepce[mailto]hotelmalypivovar.cz

restaurace Skála: +420 727 895 111
e-mail: skalaklaster[mailto]seznam.cz
www.hotelmalypivovar.cz 
www.restauraceskala.cz 

přejít na mapu / go to map

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net